خرید از سایت های خارجی!

با خدمات جدید پلازیو از این پس می‌توانید با ثبت درخواست، کالای مورد نظرتان را ظرف مدت کوتاهی در سایت فروشگاهی پلازیو موجود کرده و آن را خریداری کنید. برای این کار، ابتدا از پروفایل شخصی خود وارد سایت پلازیو شده و در قسمت "درخواست‌های من" با وارد کردن نام و لینک محصول، کالای انتخابی خود را ثبت کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید ویدئو آموزشی زیر را مشاهده نمایید.

banner

صفر تا صد خرید خارجی در یک دقیقه!

حتما برای شما نیز پیش آمده است که محصولی در سایت‌های فروشگاهی خارجی ، نظرتان را جلب کند اما به دلیل نداشتن کارت بانکی بین‌المللی، عدم اطمینان به وبسایت مربوطه و ... امکان خرید آن را نداشته‌ باشید. با خدمات جدید پلازیو، امکان خرید محصولات خارجی نیز فراهم شده است. شما می‌توانید با ارائه مشخصات و لینک مربوط به محصول، تکمیل فرآیند خرید را به شرکت پلازیو بسپارید و محصول را به سادگی دریافت کنید.همچنین برای اطلاعات بیشتر ویدئوی آموزشی بالا را مشاهده کنید.

مزایای خرید از پلازیو

پرداخت ریالی

با درخواست محصول، اگر دسترسی به کارت‌های بانکی بین‌المللی نداشته باشید، پلازیو کالا را با حساب‌های شخصی خود خریداری کرده و در سایت موجود می‌کند. پس از اطلاع‌رسانی درباره موجود شدن محصول، شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه پلازیو آن را خریداری کرده و از طریق کارت‌های بانکی ایرانی هزینه سفارش را پرداخت کنید.

دریافت سریع کالا

به محض موجود شدن کالا، پلازیو از طریق راه‌های ارتباطی که مشتری در پروفایل شخصی خود تایید کرده‌ است با وی تماس خواهد گرفت و پس از انجام فرآیند ثبت سفارش محصول در پلازیو، کالا طی یک تا دو هفته به مشتری تحویل داده خواهد شد.

شفافیت و عدم تغییر قیمت

پس از انتخاب محصول، محاسبه هزینه کامل سفارش توسط ماشین‌حساب پلازیو انجام شده و شما در لحظه خرید، مبلغ کل را مشاهده خواهید کرد. این مبلغ به‌عنوان هزینه ثابت نهایی تلقی شده و به آن اضافه نخواهد شد. هزینه تحویل کالا به مشتری نیز پس از موجود شدن کالا و ثبت سفارش مشتری از وی دریافت می‌شود.

دریافت هزینه کالا بعد از موجود شدن

پس از فرآیند ثبت درخواست کالا توسط مشتری و تایید پلازیو، محصول مورد نظر موجود شده و مشخصات آن از جمله تصاویر، رنگ‌بندی، سایزبندی و سایر خصویات محصول به صورت کامل و با توضیحات در سایت درج می‌شود. به محض انتشار محصول در فروشگاه پلازیو، مشتری می‌تواند کالا را خریداری و ثبت سفارش کند. هزینه ارسال برای سفارش‌های 180 هزار تومان و بیشتر کاملا رایگان است.

مراحل سفارش و خرید کالا

 • icon
  ثبت‌نام در سایت

  ابتدا در سایت پلازیو ثبت نام کرده و اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید.

 • icon
 • درخواست کالا

  لینک کالای مورد نظر را در جایگاه مربوط به درخواست کالا وارد کنید.

 • icon
  بررسی و ایجاد محصول

  لینک درخواستی شما توسط همکاران ما بررسی شده و پس از تایید، لینک خرید ریالی محصول برای شما ارسال خواهد شد.

 • icon
 • سفارش کالا

  می‌توانید محصول را خریداری کرده و در کوتا‌ه‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

برخی از سایت‌هایی که می‌توانید از آنها خرید کنید

سوالات متداول

کافیست لینک کالای مورد نظر خود را در باکس مشخص شده در سایت پلازیو وارد کرده و فرآیند سفارش کالا را تکمیل کنید.

مبلغ نهایی پرداختی که در سایت مشخص شده شامل تمام هزینه‌های مربوط به جابه‌جایی و انتقال محصول بوده و به این مبلغ در آینده هیچ هزینه دیگری اضافه نخواهد شد.

کالای خریداری شده بر اساس پیشنهاد مشتری بوده و ترجیحا از لینک‌های معتبر خریداری می‌شود. در صورتی که کارشناسان پلازیو در مورد اصالت و کیفیت محصول درج شده در لینک ارسالی اطمینان کافی نداشته باشند، مراتب آن را به اطلاع مشتری رسانده و لینک خرید دیگری را جایگزین خواهند کرد.

مشتریان می‌توانند تا هر زمانی که کالای درخواستی آن‌ها وارد فرآیند حمل و نقل بین‌المللی نشده باشد، با تماس و هماهنگی با امور مشتریان پلازیو، سفارش خود را لغو کنند. پس از دریافت کالا، در صورت مغایرت آن با لینک ارسالی، امکان مرجوع کردن محصول به پلازیو وجود دارد.